Vejers Venner - Sponsorer

Vejers Venner - Sponsorer

Vejers Venner har sponsorer..........................

Grundejerforeningen er den største sponsor og bidrager med kr. 100 pr medlem pr. år til Vejers Venner. Da Grundejerforeningen har 1.075 betalende medlemmer bliver dette til et samlet årligt bidrag på kr. 107.500,-.

Vejers Venner har også VM-præmie sponsorer og samarbejdspartnere fra erhvervslivet i Vejers - se nedenfor

Sponsorer:


Grundejerforeningen
ajunge@bws.dk

Strandhotellet
strandhotellet@vejers.dk

Restaurant Knudedyb

Cafe Tropic
aktropic@gmail.com>

Bagerhuset
bagerhuset@gmail.com>

Vejers Familie Camping
ftj@vejersfamiliecamping.dk

Møllers Hesteudlejning
hejlena@get2net.dk

Vejers Strand Camping
info@vejersstrandcamping.dk

Raaschou/Sol & Strand sommerhusudlejning
info@vejersferie.dk

Hotel Klithjem  
klithjem@live.dk

Keramikhuset
mail@wodskou.com

Flittiglise
mariannesimonsen@me.com

Westwind    
nkj@westwind.dk

Schultz/Esmarkt feriehuse
post@schultz-feriehuse.dk>

Die Hyggelige Dänen
post@vejers.com

Strand Galleriet  
strand@strand-galleriet.dk

Sparmarked    
vejers@spar.dk

Stjernecamping  
info@stjernecamping.dk

Vejers Grill